2 Filip Blagojević 11;21
3 Tijana Đaić 11;32
4 Ivan Puja 8;50
5 Nenad Milunović 8;23
6 Jova Nedeljković DNF
7 Siniša Alačević 12;30
8 Boris Zečević 9;50
9 Milenko Bognar 9;50
10 Eduard Bijelić 11;40
11 Bratislav Stamenković 9;08
12 Tanja Kavčič DNS
13 Andrej Zaman DNS
14 Aleksandar Radović 8;50
15 Željko Bates 8;50
16 Nikola Kosanović 9;50
17 Aleksandar Obradović 8,30
18 Aleksandar Trninić 11;40
19 Srđan Pavlović 12;05
20 Toni Gualtieri 12;05
21 Nenad Ciglar 10;05
22 Jelena Popović 9;45
23 Goran Piperski DNS
24 Borislav Bućan 11;17
25 Ivan Kemenarski 10;10
26 Nikola Došen 12;10
27 Nemanja Keser 11,40
28 Vedran Panić DNS
29 Jovan Veličković 10;22
30 Zoran Sikirica 10;30
31 Milan Budimkić 9;50
32 Marko Simić 9;40
33 Nikola Mihaljčić 10;22
34 Nikola Trkulja 11;40
35 Atila Ferenci 10;20
36 Ljubomir Mihajlović 10;22
37 Darko Miok 11;30
38 Nikola Miljkov 10;55
39 Danijel Radvanji 10;18
40 Jovan Gavrilović DNS
41 Aleksandar Knežević 9;50
42 Dragan Nikolić 11;21
43 Dejan Dimitrijević 12;15
44 Branislav Knežević 8;47
45 Uroš Purtić DNF
46 Boris Stefanović 8;02
47 Željko Rajačić 9;40
48 Zoran Novaković 7;35
49 Goran Savuljić 10;22
50 Vladimir Banić 10;40
51 Boško Đorđević 10;30
52 Mihailo Erčević DNF
53 Damir Čikarević 9;45
54 Gordan Grdić 8;47
55 Vasa Bugarski 10;14
56 Dušan Vezmar 13;05
57 Dalibor Horvacki 9;55
58 Dragan Knežević 10;45
59 Ivan Popović DNF
60 Vesna Todorić DNF
61 Ivan Krstović 11;03
62 Mirko Babijanović 9;40
63 Mihailo Topalović 11;50
64 Igor Milosavljević 10;10
65 Dragan Radošević 11;22
66 Darko Vujinović 13;20
67 Dejan Nikitić 10;20
68 Vladimir Krištofić 9;38
69 Dragan Mladenović 9;40
70 Vojin Tubić DNF
71 Mladen Milinković 13;20
72 Dragan Đukić DSQ 12:05 (DSQ zbog nedostatka KT3, verovatno uredno izvezao trasu)
73 Tibor Bata 10;10
74 Goran Bačić 10;10
75 Saša Mudrinić 10;10
76 Igor Šćepanović 12;45
77 Ivan Vislavski 12;05
78 Goran Zec 11;40
79 Slobodan Petrović 9;35
80 Zoran Stojšić DNS
81 Zoran Marijanović 13;25
82 Mikloš Pot 10;25
83 Lazar Đurović 9;50
84 Feđa Bereš-Tot 12;30
85 Dragiša Stevanović 13;05
86 Dejan Popović 13,00
87 Aleksandar Božović 13,05
88 Miloš Milunović DNF
89 Vukašin Radetić 11;21
90 Srboslav Subotić DSQ 13:00 (DSQ zbog izgubljene brevet kartice, verovatno uredno izvezao trasu)
91 Zoran Šijan DNS
92 Željko Jakupović DNS
93 Marko Lopin 7;57
94 Ivan Nejgebauer 10;45
95 Vladimir Hofman 13;00
96 Lazar Miljević 12;45
97 Miloš Bekrić 8;18
98 Marton Maćaš 13;25
99 Nenad Berić 8;47
100 Radmilo Popivoda DNF
101 Duško Janković 8;01
102 Goran Stojanović DNS
103 Miloš Starčević 9;10 +2h (+2h kazna zbog neuredne KT3)
104 Vuk Tubić 12;05
105 Relja Đajić DNS
106 Ivan Rogić 11;40
107 Tomislav Barbić 11;40
108 Zoran Čubrilo 12;30
109 Saša Jakšić DNF
110 Nada Nikolić DNF
111 Tomislav Puja 8;02
112 Jovan Jovanović 7;35
113 Nenad Vekić 11;35
114 Mirko Vučanović DNF
115 Spasoje Spasojević 10;00
116 Branko Mandić 9;40
117 Stefan Radivojević 8;02
118 Andrej Zelenbaba 8;47
119 Goran Nikolić 10;46
DNS - nije startovao (did not start)
DNF - nije završio (did not finish)
DSQ - diskvalifikovan (disqualified)